Samochód w fotografii ślubnej to świetny motyw na wykonanie zdjęć reportażowych jak i plenerowych. Wybór samochodu, który zawiezie Parę Młodą w miejsce przysięgi, a później na salę weselną daje nam, fotografom wiele cennych informacji o tym, jakie preferencje estetyczne ma Pan Młody i Panna Młoda. Branża wynajmu samochodów do ślubu oferuje szeroki wachlarz modeli począwszy od starych zabytkowych modeli, aż po najnowsze modele najlepszych marek. Jak wykonać dobre zdjęcia weselne z samochodem i Młodą Parą?

Fotografowanie samochodów do ślubu to ważne zadanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania i umiejętności. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zrobić piękne zdjęcia samochodu do ślubu:

Wybierz odpowiednie miejsce. Samochód powinien być fotografowany w ładnym i przyjemnym otoczeniu. Może to być park, plaża, zamek lub inne miejsce, które ma dla pary młodej szczególne znaczenie. Jeśli nie masz w pobliżu takich elementów, spróbuj zrobić zdjęcia z salą w tle. Jeśli masz do dyspozycji drogę/ ścieżkę, wykorzystaj ją!

Retro samochód do ślubu. Zdjęcie przedstawia samochód, ale tak naprawdę najważniejszy jest tutaj kierowca. Auto jest pomaga opisać jego charakter. Widzimy, że czuje się w nim swobodnie i dobrze. Z pewnością jest fanem motoryzacji.

Użyj odpowiedniego oświetlenia. Naturalne światło jest najlepsze do fotografowania samochodu do ślubu. Jeśli to możliwe, fotografuj wczesnym rankiem lub późnym popołudniem, kiedy światło jest miękkie i przyjemne. Jeśli plan ślubu jest napięty i nie możesz ustawić auta tak jak chcesz, korzystaj z każdej chwili, gdy auto wyda Ci się ciekawe.

Zwracaj uwagę na szczegóły. Uważaj na szczegóły, takie jak dekoracje, kwiaty i inne elementy samochodu. Te małe rzeczy mogą zrobić dużą różnicę w Twoich zdjęciach. Sporo jest takich elementów, które dodają uroku fotografiom ślubnym. Koła, błotniki, tablica z napisem „Młoda Para”, a nawet kierowca, który wiezie Parę Młodą.

Zdjęcie reportażowe, które zrobiłam w drodze na salę.

Bądź kreatywny. Nie bój się eksperymentować z różnymi kompozycjami i kątami. Możesz również zastosować różne techniki fotograficzne, aby stworzyć unikalny styl. Jeśli masz okazję, jechać autem z Parą Młodą- zrób to. W aucie zawsze możesz wykonać kolejne fotografie. Kiedy Młodych zaskoczy brama zorganizowana przez sąsiadów lub znajomych zawsze zdarzysz wyjść pierwszy by uchwycić te chwile.

Pamiętaj, że fotografowanie samochodu do ślubu to okazja do uchwycenia wyjątkowego momentu w życiu pary młodej. Wykorzystaj swoje umiejętności i kreatywność, aby stworzyć zdjęcia, które będą pamiątką na całe życie.

SPRAWDŹ WIĘCEJ:

Mój Instagram ślubny

Mój Instagram z baśniową fotografią dziecięcą

Inne artykuły:

Jemy tort. Zadbaj by Para Młoda wyglądała dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *